کلیپ کتاب ناقوس ها به صدا در می آیند: داستان دلدادگی یک کشیش مسیحی

کلیپ کتاب ناقوسها به صدا در می آیند-داستان دلدادگی یک کشیش مسیحی

کلیپ کتاب ناقوس ها به صدا در می آیند

بعضی­ها گنج دارند
و باز هم در فقر و نداری زندگی می­ کنند.
آن وقت کسان دیگری از این گنج بهره می ­برند.
این کتاب نقشه آن گنج است. در بهره بردن از این گنج تردید نکن…

بریده ای از کتاب(۱):

جرج گفت: کلام همه پیامبران و عدالت خواهان جهان ،شبیه کلام علی ست. برای همین من اسم کتابم را گذاشتم علی صدای عدالت انسان .
کشیش گفت: برای همین امروز پیش تو هستم تا درباره ی علی بیشتر بدانم .
جرج گفت: برای شناخت علی باید به وجدان خودت رجوع کنی پدر و تعصب مسیحیت را از خودت دور کنی و علی را با هیچکس قیاس نکنی جز خودش‌…

داستان یک دلدادگی . دلداده ای متفاوت . دلدادگی از جنس مسیحیت … معشوقی از جنس قدیس … قدیسی که عشقش دامن گیر میشود … عشقی از جنس حقیقت … حقیقتی از جنس عشق … که آتشش از داستان مظلومیت معشوق شعله ور تر میشود … قصه یک دلدادگی …به سبک ناقوس هایی که به صدا در می آیند … کتاب ناقوس ها به صدا در می آیند نوشته ابراهیم حسن بیگی …

بریده ای از کتاب(۲):

سرگئی گفت: ”اما من دوستان مسلمان زیادی دارم؛ آنقدر که شما را شیفته علی می بینم، آن ها را ناه ام، چگونه است مردی چون شما که از کودکی درخدمت کلیسا بوده، از علی چنین یاد می کنید و شیفته ی او می شوید ، اما مسلمانان اغلب چیزی از علی نمی دانند؟” …. (صفحه۱۲۹)

برشی از کتاب(۳):

بدان پدر ایوانف که ما به یاد مومنان خود هستیم وآنها را فراموش نمی کنیم بخصوص تو را که قبای کشیشی را با عبای علی بن ابی طالب آمیختی و روح عریانت را کسوتی پوشاندی که جز رستگاران چنین کسوتی برتن ندارند. (صفحه۱۳۲)

بریده ای از کتاب(۴):
حس کنجکاوی کشیش برای مطالعه کتاب نه برای پی بردن به ارزش مادی آن، بلکه به خاطر رویایی بود که در آن حضرت مسیح از آن به عنوان فرزندش و امانتی که به دست او می سپرد، یاد کرده بود.
مگر در این کتاب چه نوشته شده بود، که مسیح رسالت نگهداری از آن را به او سپرده بود؟ا

جمله ای از کتاب:

علی شخصیتی است مثل اقیانوس؛ هر چه در عمق آن شنا کنی، شگفتی هایش آشکارتر می شود.

namakketab
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *