کلیپ کتاب امام من : آرامشی از جنس نور

کلیپ کتاب امام من

من برای امام هستم، امام سایه سر من است.
من باید در کنار امام باشم تا امام در عالم حاکم باشد… محبت امام، شناختن امام، کمک به امام، عقل را رشد می دهد، دل را آرام می کند…
زندگی رضایت بخش یعنی با امام …
امام من …

برایم یک چشمه ای ، یک دریای آب شیرینی ، یک زندگی هستی ، یک هست ناتمامی ، تو که هستی ؟… ، که هم همه دلم سمت توست ، و هم ندیده اَمَت ، می شود آرامش را برای همیشه داشت ، اگر به دنبال آرامشی …. اگر امید میخواهی ، با کتاب “امام من” همراه شو !

بریده کتاب(۱):

شده بود عروس خانه ی خوبان. عروس امام هادی، همسر حسن ابن علی.
اما قبل از آن شده بود بنده ی خدا. لباس شهرت شاهزادگی را از تن کنده بود و لباس بندگی به تن کرده بود. نرجس و اخلاق محمدی اش، نرجس و پاک و مطهر بودنش، نرجس و عبادت گونه زندگی کردنش… نتیجه اش می شود…مهدی.

بریده کتاب(۲):

عبادت، اصلش نیت است.
درست که باشد
یک لیوان آب هم که بنوشی یا دست دیگران بدهی، یک غذا بپزی یا در خیابان صبر کنی تا اول کس دیگری برود، یک بیمار را با آرامش مداوا کنی، مقابل خطای دیگران سکوت کنی و عصبی نشوی و حرف نا… نزنی، دست مادرت را ببوسی، نانی دست پدرت بدهی، پول اضافه ات را برای خودت ذخیره نکنی و کار درمانده ای را راه بیندازی،
اسراف نکنی و به جا خرج کنی، حجاب را رعایت کنی، غیبت نکنی… برای خودت هرچه می پسندی و دوست داری رقم بخورد، برای برادر و خواهر مؤمنت هم همان را آرزو کنی، از هرچه بدت می آید و شرم آور است، برای دیگران هم آن را نخواهی … اهل عبادتی!
و اگر
همه اینها را به نیت فرج امامت، حجه ابن الحسن انجام بدهی… تو اهل بهترین عبادتی ….

بریده کتاب(۳):

امام برای من نه یک اسم است،
نه یک حس،
امام برای من اصالت زندگی است،
اول و آخر و اصل و فرع و بود و نبود همه زندگی است.
آقا جان!
من برای شما که هستم؟!
یک فدایی
می پذیری مرا؟!

namakketab
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *